AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU

Zamawiający Jesteśmy Eko Sp. z o.o. (Błażowa, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 570 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Jesteśmy Eko Sp. z o.o.Błażowa, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
570 000 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
14 września 2026, 09:00
13d 14h
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres i zakres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres i zakres gwarancji 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 570 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 543004894

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 3 Maja 35

1.5.2.)Miejscowość

Błażowa

1.5.3.)Kod pocztowy

36-030

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@jestesmyeko.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jestesmyeko.com.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Spółka prawa handlowego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c5f75a8-a585-4fe4-903f-e4f890565f89

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414084

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c5f75a8-a585-4fe4-903f-e4f890565f89

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

17) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej
1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami, w
szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji, odbywa się
elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na https://ezamowienia.gov.pl/pl/
(Formularz do komunikacji).
2. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy
posługują się numerem referencyjnym postępowania.
3. Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, email
wskazany w pkt 1.
4. Za datę przekazania oświadczeń lub dokumentów przyjmuje się datę i godzinę ich zarejestrowania na
https://ezamowienia.gov.pl/pl/ po stronie Zamawiającego lub datę i godzinę wpływu wiadomości na
skrzynkę poczty elektronicznej.
5. W przypadku przekazywania dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji,
opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów
zawartych w tym pliku odpowiednio takim podpisem.
6. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy
użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w niniejszej SWZ.
7. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją
korzystania z https://ezamowienia.gov.pl/pl/, w szczególności za sytuację, gdy Zamawiający zapozna się z
treścią oferty przed upływem terminu składania ofert.
8. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf, .doc, .xls, .rtf, ze szczególnym wskazaniem
na .pdf.
9. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający wymaga wykorzystania jednego z
formatów: .zip, .7z.
10. Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu,
Zamawiający zaleca przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich
podpisem kwalifikowanym PAdES lub XAdES (podpis wewnętrzny).
11. Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca
powinien pamiętać, aby plik z podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym. Jeśli
Wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP, zaleca się wcześniejsze podpisanie każdego ze
skompresowanych plików.
12. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu.
13. Zamawiający zaleca, aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem
kwalifikowanym/osobistym/zaufanym. Może to skutkować naruszeniem integralności plików, co
równoważne będzie z koniecznością odrzucenia oferty w postępowaniu.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

28) Klauzula informacyjna wynikająca z art. 13 RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. (RODO) Zamawiający informuje, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Jesteśmy EKO Sp. z o.o., ul. 3 Maja 35, 36-030
Błażowa.
2. Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Iwo Kościelniak, e-mail: i.koscielniak@simplelegal.pl.
3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z
niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego (znak sprawy:
JE/BZP/07/2026) oraz jego realizacją.
4. Odbiorcami danych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja
postępowania na podstawie art. 18 i art. 74 Pzp.
5. Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp, przez okres 4 lat od dnia
zakończenia postępowania, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata – przez cały czas
trwania umowy.
6. Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach
Pzp; konsekwencje niepodania danych wynikają z Pzp.
7. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych (art. 15 RODO),
sprostowania (art. 16 RODO – z zastrzeżeniem art. 19 ust. 2 i art. 76 Pzp), ograniczenia
przetwarzania (art. 18 RODO – z zastrzeżeniem art. 18 ust. 2 RODO oraz art. 19 ust. 3 Pzp) oraz
prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Nie przysługuje prawo do usunięcia danych (art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO), prawo do
przenoszenia danych (art. 20 RODO) ani prawo sprzeciwu (art. 21 RODO).
9. W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób
zautomatyzowany (art. 22 RODO).

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

JE/BZP/07/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

570000 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki fabrycznie nowej, kompletnej ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem, dokumentacją, transportem, uruchomieniem i szkoleniem operatorów, realizowana w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

4.2.6.)Główny kod CPV

43250000-0 - Ładowarki czołowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

34144710-8 - Ładowarki jezdne

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-12-01 do 2026-12-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres i zakres gwarancji

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

8 000,00

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Dopuszczalne są zmiany zawartej umowy w zakresie uregulowanym w art. 454–455 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień umowy w stosunku do treści oferty, jeżeli zmiana warunków wykonania umowy jest konsekwencją wystąpienia co najmniej jednej z następujących okoliczności:

zmiany w trakcie trwania umowy przepisów w zakresie stawki podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego;
wystąpienia siły wyższej mającej bezpośredni, udokumentowany wpływ na realizację zamówienia;
zmiany stopy referencyjnej stanowiącej podstawę oprocentowania rat leasingowych, zgodnie z warunkami rynkowymi finansowania;
konieczności dostosowania postanowień umowy do zmiany przepisów prawa mających wpływ na wykonywanie przedmiotu zamówienia;
niedostępności na rynku materiałów lub urządzeń wskazanych w ofercie, spowodowanej zaprzestaniem produkcji lub wycofaniem z rynku.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 09:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Jesteśmy Eko Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Błażowa.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 570 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43250000-0 (Ładowarki czołowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.