Konsorcjum, pozostali wykonawcy: SOLID Sp. z o. o., ul. WALEREGO SŁAWKA 3, 30-633 KRAKÓW
Usługa ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej
Zamawiający Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 246 476 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 246 476 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2025
Termin ofert: 26 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 czerwca 2025
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Solid Security sp. z o.o. ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa (Warszawa) oraz SOLID Sp. z o. o., ul. WALEREGO SŁAWKA 3, 30-633 KRAKÓW (KRAKÓW).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 246 476,10 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE |
| Miejscowość | Ciechanów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługa ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej |
| Główny Kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Część nr LOT-0001 | Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.