ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługa ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Zamawiający Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie (Ciechanów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala…”. Termin składania ofert minął 26 maja 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
26 maja 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 581 845 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    13 maja 2025

    Termin ofert: 26 maja 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    19 czerwca 2025

    2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE

Miejscowość

Ciechanów

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Usługa ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Główny Kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Część nr LOT-0001

Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej stałej - dozoru mienia nieruchomości Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
581 845 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
292 117 zł1 460 815 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 168 698 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
292 117 zł
Mediana
581 845 zł
Górny kwartyl
1 460 815 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.05.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciechanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.