SZP/243-107/2026 Zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G w ramach projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24.
Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „SZP/243-107/2026 Zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G w ramach projektu pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy ROHDE & SCHWARZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 3 647 934 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 3 647 934 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=413, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 marca 2026
Termin ofert: 28 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaZamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki na sfinansowanie zamówienia nie zostaną przyznane.
- 2
WykonawcaWybrano ofertę firmy ROHDE & SCHWARZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa).
- 3
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 647 934,00 zł.
- 4
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
- 5
Przedmiotem zamówienia jest zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem i instruktażem.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Wrocławska |
| NIP | 8960005851 |
| Adres | Wyb. St. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SZP/243-107/2026 Zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G w ramach projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38410000-2 - Przyrządy pomiarowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-38154423-b37a-4911-bcc4-68120a6bc00d 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: 1) w art. 108 ust. 1 uPzp 2) w art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp 3) Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 4. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie – zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)-e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE oraz tytułu VII rozporządzenia (UE, Euratom) 2018/1046 na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. Szczegóły dotyczące wykluczenia znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). 5. KLAUZULA INFORMACYJNA W celu wypełnienia prawnych obowiązków Politechniki Wrocławskiej (wynikających z art. 13 i 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. „RODO”) informujemy o przetwarzaniu danych tych osób, których dane trafiają na Politechnikę Wrocławską w związku ze złożonymi nam ofertami, formularzami i załącznikami. Szczegóły dotyczące RODO znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →