SZP/243-107/2026 Zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G w ramach projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24.
Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „SZP/243-107/2026 Zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G w ramach projektu pn.…”. Termin składania ofert minął 28 kwietnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=410, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 marca 2026
Termin ofert: 28 kwietnia 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
10 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup testera radiokomunikacyjnego dla systemów 5G, obejmujący dostawę, montaż, instalację, uruchomienie i instruktaż w siedzibie Politechniki Wrocławskiej.
- 2
WarunkiZamawiający zastosuje procedurę odwróconą, co oznacza, że najpierw oceni oferty, a dopiero potem sprawdzi kwalifikacje podmiotowe Wykonawcy z najwyżej ocenioną ofertą.
- 3
ZakresOferta musi zawierać m.in. wypełniony formularz ofertowy, oświadczenia (JEDZ i inne), a także szczegółową specyfikację techniczną oferowanego testera (Załącznik nr 2 do SWZ) potwierdzającą zgodność z wymaganiami Zamawiającego.
- 4
ZakresZamawiający może unieważnić postępowanie, jeśli nie otrzyma środków na sfinansowanie zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem