DOSTAWA TRATW RATUNKOWYCH MORSKICH 10 OSOBOWYCH W POJEMNIKU CYLINDRYCZNYM SZTYWNYM
Zamawiający Komenda Portu Wojennego Gdynia (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA TRATW RATUNKOWYCH MORSKICH 10 OSOBOWYCH W POJEMNIKU CYLINDRYCZNYM SZTYWNYM”. Termin składania ofert minął 6 lipca 2026, 09:30.
- Termin składania ofert
- 6 lipca 2026, 09:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=569, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 czerwca 2026
Termin ofert: 6 lipca 2026 09:30 - Wynik: wybrano wykonawcę
28 lipca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 2
ZakresKupowane są morskie tratwy ratunkowe 10-osobowe w sztywnym cylindrycznym pojemniku, a jedynym kryterium wyboru oferty jest cena, bez dodatkowych punktowanych parametrów jakości czy terminowości.
- 3
ZakresTermin dostawy jest długi (do 16.11.2026), ale nie podzielono zamówienia na etapy ani nie przewidziano kar umownych za opóźnienia, ryzyko opóźnień leży po stronie zamawiającego.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 9 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 3 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Portu Wojennego Gdynia |
| NIP | 5860104552 |
| Adres | ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1, 81-103 Gdynia |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA TRATW RATUNKOWYCH MORSKICH 10 OSOBOWYCH W POJEMNIKU CYLINDRYCZNYM SZTYWNYM |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34515200-2 - Tratwy niezatapialne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-06 09:30 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Termin realizacji umowy: do 16.11.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →