Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS) w celu poprawy dostępu do opieki zdrowotnej mieszkańcom Małopolski i województw ościennych"
Zamawiający Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. Doposażenie Szpitala…”. Termin składania ofert minął 17 czerwca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 902 520 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 maja 2026
Termin ofert: 11 czerwca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
03 czerwca 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 325022-2026
- Sprostowanie
05 czerwca 2026
Zmienia wersję 379320-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 lipca 2026
6 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 30 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiotem jest zakup sześciu rodzajów sprzętu endoskopowego (w tym tor endoskopowy, gastroskop ultracienki, kolonoskop, duodenoskop) wraz z obowiązkową instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu, bez możliwości zaoferowania samych urządzeń bez tych usług dodatkowych.
- 4
ZakresSprzęt trafi do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i będzie używany w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) dla mieszkańców Małopolski oraz województw ościennych, co wskazuje na wymóg dostosowania urządzeń do pracy w warunkach wysokiego obłożenia pacjentów z różnych regionów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE |
| REGON | 000288685 |
| Adres | ul. Marii Orwid 11, 30-688 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS) w celu poprawy dostępu do opieki zdrowotnej mieszkańcom Małopolski i województw ościennych" |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33168100-6 - Endoskopy |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 7 502 400 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-17 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).