- Umowa zawartaCzęść 1EUROPEAN STCW CENTER· GDYNIACena wybranej oferty56 250 zł
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I
Zamawiający Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 56 250 zł.
- Łączna wartość ofert
- 56 250 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=365, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 lutego 2025
Termin ofert: 27 marca 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
11 czerwca 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I |
| Główny Kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| Część nr LOT-0001 | ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I |
| Część nr LOT-0002 | Szkolenie w zakresie bezpiecznej eksploatacji zbiornikowców do przewozu gazów skroplonych – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 70 osób; Zadanie 2: Szkolenie w zakresie eksploatacji zbiornikowców do przewozu produktów naftowych oraz chemikaliów – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 70 osób; |
| Część nr LOT-0003 | Kurs Radiooperator łączności bliskiego zasięgu SRC wraz z uzyskaniem certyfikatu SRC wydanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dla 28 osób |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.