ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I

Zamawiający Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ…”. Termin składania ofert minął 27 marca 2025, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1Gdańsk, Pomorskieopublikowano 25 lutego 2025
Termin składania ofert
27 marca 2025, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    25 lutego 2025

    Termin ofert: 27 marca 2025 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    11 czerwca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1

Miejscowość

Gdańsk

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I

Główny Kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Część nr LOT-0001

ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I

Część nr LOT-0002

Szkolenie w zakresie bezpiecznej eksploatacji zbiornikowców do przewozu gazów skroplonych – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 70 osób; Zadanie 2: Szkolenie w zakresie eksploatacji zbiornikowców do przewozu produktów naftowych oraz chemikaliów – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 70 osób;

Część nr LOT-0003

Kurs Radiooperator łączności bliskiego zasięgu SRC wraz z uzyskaniem certyfikatu SRC wydanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dla 28 osób

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.03.2025, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 - Usługi szkoleniowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.