- UnieważnionaCzęść 11 oferta
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
- Umowa zawartaCzęść 4AESCULAP CHIFA Sp. z o.o.· NOWY TOMYŚLCena wybranej oferty144 292 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 5
- UnieważnionaCzęść 6
- UnieważnionaCzęść 7
- UnieważnionaCzęść 8
- Umowa zawartaCzęść 9ANALITYK Ewa Kowalczyk· WarszawaCena wybranej oferty111 161 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 10
- Umowa zawartaCzęść 11P.H.U. Technomex Sp. z o.o.· GliwiceCena wybranej oferty5443 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 12
- Umowa zawartaCzęść 13Bertz Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa· KomornikiCena wybranej oferty29 176 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 14
- UnieważnionaCzęść 15
Serwis aparatury medycznej - powtórka
Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Serwis aparatury medycznej - powtórka”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 290 073 zł. Złożono 5 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 290 073 zł
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=238, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2025
Termin ofert: 15 kwietnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 czerwca 2025
7 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
10 czerwca 2025
5 ofert4 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2025
5 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2025
6 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2025
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
11 czerwca 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2025
9 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Serwis aparatury medycznej - powtórka |
| Główny Kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| Część nr LOT-0001 | 1. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0002 | 2. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0003 | 3. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0004 | 4. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0005 | 5. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0006 | 6. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0007 | 7. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0008 | 8. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0009 | 9. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0010 | 10. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0011 | 11. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0012 | 12. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0013 | 13. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0014 | 14. Serwis aparatury medycznej |
| Część nr LOT-0015 | 15. Serwis aparatury medycznej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →