Zakup, dostawa i montaż systemu alarmowego w Gminie Biała Piska w związku z realizacją zadania dofinansowanego w ramach Programu Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027
Zamawiający Gmina Biała Piska (Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa i montaż systemu alarmowego w Gminie Biała Piska w związku z realizacją…”. Termin składania ofert minął 17 czerwca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=61, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
28 maja 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 9d1558af-c870-423d-b384-4d9acb098937-02
- Wynik: wybrano wykonawcę
21 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 60 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena - znaczenie kryterium.
- 3
RyzykoPrzedmiotem jest dostawa i montaż 24 syren alarmowych wraz z budową niezależnego systemu alarmowego dla gminy Biała Piska, przy czym zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne (wymaga jednak dokumentacji potwierdzającej zgodność parametrów z SWZ, brak załączenia oznacza deklarację dostarczenia produktów wymienionych w specyfikacji).
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup, dostawa i montaż systemu alarmowego w Gminie Biała Piska w związku z realizacją zadania dofinansowanego w ramach Programu Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Biała Piska |
| NIP | 8491499704 |
| Adres | ul. Plac Adama Mickiewicza 25, 12-230 Biała Piska |
| Region (NUTS) | PL623 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa i montaż systemu alarmowego w Gminie Biała Piska w związku z realizacją zadania dofinansowanego w ramach Programu Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 35240000-8 - Syreny |
| Dodatkowe kody CPV | 35121700-5 - Systemy alarmowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-17 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →