Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 2eefb7a0-034f-4af2-a765-5b06e31aedbb-01Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Provision of ammunition, accessories for service weapons and training equipment and provision of services for service weapons (compact 9x19 mm semi-automatic pistol)

Zamawiający European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Provision of ammunition, accessories for service weapons and training equipment and…”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2026, 12:00. Planowany budżet: 3 000 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX)Warszawa, Mazowieckieopublikowano 27 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
3 000 000 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
18 czerwca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 maja 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 14:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. SprostowanieBieżące

    27 maja 2026

    Nowy termin: 18 czerwca 2026 12:00

    Zmienia wersję 2eefb7a0-034f-4af2-a765-5b06e31aedbb-01

  3. Wynik postępowania

    04 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Jakość.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Provision of ammunition, accessories for service weapons and training equipment and provision of services for service weapons (compact 9x19 mm semi-automatic pistol).

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 3 000 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX)

Adres

Plac Europejski 6, PL-00-844 Warsaw

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Provision of ammunition, accessories for service weapons and training equipment and provision of services for service weapons (compact 9x19 mm semi-automatic pistol)

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

35300000

Szacunkowa wartość zamówienia

3 000 000 EUR

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • For the full list of exclusion grounds please consult the procurement documents.
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-18 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

In case of unavailability or disruptions in the functioning of the electronic means of communication provided in Section 5.1.11 in the last 5 calendar days before the time limit for receipt indicated in Section 5.1.12, the contracting authority reserves the right to extend this time limit and publish the extension at the Internet address provided in Section 5.1.11, without a preceding publication of a corrigendum to this notice. Economic operators interested in this procurement are invited to subscribe to the call for tenders at the address in Section 5.1.11 in order to get notified when new information or documents are published.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.06.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 3 000 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35300000-7. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.