Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
EO NETWORKS S.A.· Warszawa
Cena wybranej oferty
4 771 200 zł
Umowa zawarta
26 kwietnia 2024
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Modernizacja indywidualnej infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonej dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych poprzez zakup monitorów oraz sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania

Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja indywidualnej infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonej dla…”, wybierając ofertę wykonawcy EO NETWORKS S.A. Cena wybranej oferty: 4 771 200 zł.

Zamawiający: Komenda Główna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 czerwca 2024
Cena wybranej oferty
4 771 200 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 czerwca 2024

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EO NETWORKS S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 771 200,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

KOMENDA GŁÓWNA POLICJI

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Modernizacja indywidualnej infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonej dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych poprzez zakup monitorów oraz sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania

Główny Kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

Część nr LOT-0001

Modernizacja indywidualnej infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonej dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych poprzez zakup monitorów oraz sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura ograniczona

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia dotyczy Zamówienia nr 9 (kategoria nr 2) w ramach ustanowionego na okres 36 miesięcy Dynamicznego Systemu Zakupów

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Główna Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 771 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 - Monitory ekranowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EO NETWORKS S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.