Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 13cfeda0-53d4-453a-9d31-ffdf06379109-02Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odnawialne źródła energii w Gminie Nowe Ostrowy

Zamawiający Gmina Nowe Ostrowy (Ostrowy, Łódzkie) prowadził postępowanie „Odnawialne źródła energii w Gminie Nowe Ostrowy”. Termin składania ofert minął 16 czerwca 2025, 12:00. Wadium: 50 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Nowe OstrowyOstrowy, Łódzkieopublikowano 3 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 324 906 zł
Wadium
50 000 zł
Termin składania ofert
16 czerwca 2025, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Nowe Ostrowy

Miejscowość

Ostrowy

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Odnawialne źródła energii w Gminie Nowe Ostrowy

Główny Kod CPV

09331000-8 - Baterie słoneczne

Część nr LOT-0001

Część 1 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 116 układów paneli fotowoltaicznych oraz pełnienie nadzoru autorskiego.

Część nr LOT-0002

Cześć 2 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 68 powietrznych pomp ciepła oraz pełnienie nadzoru autorskiego.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Wadium należy wnieść przed terminem składania ofert - wadium w pieniądzu powinno znajdować się na rachunku Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. Składający ofertę na część 2 powinien wnieść wadium w wysoko­ści 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy i 00/100).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09331000-8Baterie słoneczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
324 906 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
213 222 zł790 487 zł
Rozstęp międzykwartylowy
577 265 zł
Źródło próbki
CPV 09331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
213 222 zł
Mediana
324 906 zł
Górny kwartyl
790 487 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 16.06.2025, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Nowe Ostrowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrowy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09331000-8 - Baterie słoneczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.