ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRYFÓW ŚLĄSKI
Zamawiający Gmina Gryfów Śląski (Gryfów Śląski, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRYFÓW ŚLĄSKI”. Termin składania ofert minął 22 czerwca 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 22 czerwca 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 maja 2026
Termin ofert: 22 czerwca 2026 08:00 - Sprostowanie
27 maja 2026
Nowy termin: 26 czerwca 2026 08:00Zmienia wersję 34b17482-61f9-4139-9cc3-b61081d40e8a-02
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem jest wywóz i zagospodarowanie pięciu frakcji odpadów (zmieszane, papier, szkło, metale/tworzywa, bio + zielone) z wszystkich nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w gminie Gryfów Śląski, z wyłączeniem lokali gastronomicznych. Najważniejszy warunek: wykonawca musi zapewnić osiągnięcie gminnych poziomów recyklingu i ograniczenie składowania odpadów biodegradowalnych, bez podania konkretnych procentów w ogłoszeniu
- 2
ZakresZamówienie obejmuje także nieruchomości hybrydowe (część zamieszkała + część niezamieszkała), domki letniskowe, jednostki gminne i instytucje kultury, co oznacza konieczność obsługi zróżnicowanych źródeł odpadów w jednym kontrakcie
- 3
ZakresWymagane jest bezwzględne stosowanie się do gminnego Regulaminu utrzymania czystości i porządku, dokument ten (niezałączony w ogłoszeniu) będzie wiążący przez cały okres umowy, co może narzucać dodatkowe obowiązki poza standardowymi procedurami odbioru
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Gryfów Śląski |
| NIP | 6161223228 |
| Adres | ul. Rynek 1, 59-620 Gryfów Śląski |
| Region (NUTS) | PL515 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRYFÓW ŚLĄSKI |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-22 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.