Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 286063-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na przebudowę z rozbudową sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz na rozbudowę systemu cieplnego w Świdwinie”

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na przebudowę…”. Termin składania ofert minął 11 czerwca 2025, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 czerwca 2025
Termin składania ofert
11 czerwca 2025, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 200 000 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

Miejscowość

Szczecin

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

„Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na przebudowę z rozbudową sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz na rozbudowę systemu cieplnego w Świdwinie”

Główny Kod CPV

71000000

Część nr LOT-0001

„Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na przebudowę z rozbudową sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz na rozbudowę systemu cieplnego w Świdwinie”

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Zgodnie z dokumentacją postępowania

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-88
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 115 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
97 526 zł340 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 274 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
97 526 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
340 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 11.06.2025, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.