AD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej
Zamawiający Politechnika Poznańska (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „AD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym…”. Termin składania ofert minął 25 czerwca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 25 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=302, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 maja 2026
Termin ofert: 25 czerwca 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
10 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresZakup i dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym i szkoleniem dla Politechniki Poznańskiej.
- 2
TerminTermin realizacji: 45 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Warunki gwarancji - 40%.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: AD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla….
- 5
WarunkiZamówienie nie dopuszcza ofert częściowych; preferowani wykonawcy z doświadczeniem w szkoleniach dla aparatury naukowej; ryzyko opóźnień związane z długim okresem realizacji (45 miesięcy).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Poznańska |
| NIP | 7770003699 |
| Adres | ul. Jacka Rychlewskiego 1, 61-131 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | AD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-25 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.