Dostawa i montaż wodomierzy do wody zimnej oparte na ultradźwiękowej metodzie pomiaru, z wbudowanym nadajnikiem radiowym wraz z modułami radiowymi i systemem do radiowego odczytu zdalnego
Zamawiający Gmina Chodel (Chodel, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż wodomierzy do wody zimnej oparte na ultradźwiękowej metodzie pomiaru, z…”. Termin składania ofert minął 3 czerwca 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 3 czerwca 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=241, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 maja 2026
Termin ofert: 3 czerwca 2026 12:00 - Sprostowanie
28 maja 2026
Zmienia wersję dd9f5a15-57a5-4879-9c36-587d2d2a4727-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
01 czerwca 2026
Nowy termin: 8 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 7660e94f-defc-438c-a679-9dc353b0da33-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
08 czerwca 2026
Nowy termin: 10 czerwca 2026 14:00Zmienia wersję 91f4a5c0-53d9-4d68-ba09-330fb7bddeee-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 lipca 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
KryteriaKryteria oceny ofert: Oferowana cena (C) z wagą do 60 pkt [max ilość punktów.
- 2
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa i montaż wodomierzy do wody zimnej oparte na ultradźwiękowej metodzie pomiaru, z wbudowanym nadajnikiem radiowym wraz z modułami radiowymi i systemem do radiowego odczytu….
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Chodel |
| NIP | 7171801271 |
| Adres | ul. ul. Partyzantów 24, 24-350 Chodel |
| Region (NUTS) | PL815 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż wodomierzy do wody zimnej oparte na ultradźwiękowej metodzie pomiaru, z wbudowanym nadajnikiem radiowym wraz z modułami radiowymi i systemem do radiowego odczytu zdalnego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38421100-3 - Wodomierze |
| Dodatkowe kody CPV | 38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu; 51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień
- art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dz
- art. 108 ust. 1 pkt 1h) i pkt 2 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 10 dni, aktualnych
- art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 1
- art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 1
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 4 ustawy PZP oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz s łużących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r.
- art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstawy wykluczenia, o której mowa powyżej, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie Jednolitego dokumentu, a także w terminie nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-03 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.