Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych
Zamawiający Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych”. Termin składania ofert minął 19 czerwca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 19 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 211 951 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 maja 2026
Termin ofert: 19 czerwca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 maja 2026
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 maja 2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 maja 2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 czerwca 2026
Nowy termin: 23 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 346480-2026
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 czerwca 2026
Zmienia wersję 345751-2026
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 czerwca 2026
Zmienia wersję 346212-2026
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 czerwca 2026
Zmienia wersję 344298-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
10 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoDozwolone składanie ofert częściowych (20 pakietów), preferencja dla MŚP przy równoważności ofert, ryzyko opóźnień dostaw z uwagi na specyfikę produktów medycznych, unikalne wymagania dotyczące szczepionek i substancji recepturowych.
- 2
WarunkiWymagane certyfikaty CE, zgodność z normami farmaceutycznymi (m.in. Farmakopea Polska), rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz doświadczenie w dostawach dla szpitali (min. 2 lata referencji).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie |
| NIP | 9521789325 |
| Adres | ul. Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33680000-0 - Wyroby farmaceutyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: 1. na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2. na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochr
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-19 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.