Zakup sprzętu, mebli oraz wyposażenia służącego odwracaniu piramidy świadczeń, polegającym na rozwoju świadczeń opieki jednego dnia oraz zwiększaniu roli AOS w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Zamawiający Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Ostrzeszów, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu, mebli oraz wyposażenia służącego odwracaniu piramidy świadczeń,…”. Termin składania ofert minął 27 maja 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 27 maja 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 260 480 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=609, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 kwietnia 2026
Termin ofert: 22 maja 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 maja 2026
Nowy termin: 27 maja 2026 11:00Zmienia wersję 267838-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresZakup 15 pakietów wyposażenia medycznego i mebli, w tym aparaty do znieczuleń, USG z głowicami, detektory tętna płodu, fotele ginekologiczne, stoły zabiegowe, myjnie-dezynfektory oraz meble (kosze, wózki, parawany).
- 2
WarunkiWymagane certyfikaty CE, zgodność z normami medycznymi (MDR/IVDR), kompatybilność elementów zestawów oraz doświadczenie w dostawach dla sektora ochrony zdrowia.
- 3
KryteriaWadium nieujasnione; główne kryteria oceny: cena (waga % nieujawniona), jakość, terminowość dostaw oraz zgodność z formularzem asortymentowo-cenowym.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu, mebli oraz wyposażenia służącego odwracaniu piramidy świadczeń, polegającym na rozwoju świadczeń opieki jednego dnia oraz zwiększaniu roli AOS w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39290000-1 - Wyposażenie różne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-27 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.