Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PPHU A’TU SERVICE s.c. Aleksandra Woyton-Kochanek, Jacek Kochanek

Wartość umowy
1 047 222 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pralniczych dla Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia sp. z o.o. na okres 24 miesięcy

Zamawiający Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. (Ostrzeszów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pralniczych dla Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia sp. z o.o. na okres 24…”, wybierając ofertę wykonawcy Innowacje w Pralnictwie Aleksandra Woyton-Kochanek. Wartość umowy: 1 047 222 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 047 222 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Innowacje w Pralnictwie Aleksandra Woyton-Kochanek (Łódź), wspólnie z: PPHU A’TU SERVICE s.c. Aleksandra Woyton-Kochanek, Jacek Kochanek.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 047 222,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail