Konsorcjum, pozostali wykonawcy: EVER Cleanig Sp. z o.o., EVERTEAM Sp. z o.o.
ZP/02/24 Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach „Mazowieckiego Centrum Stomatologii” Sp. z o.o. w Warszawie (nr ref. sprawy: ZP/02/24).
Zamawiający Mazowieckie Centrum Stomatologii Spółka z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ZP/02/24 Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach…”, wybierając 3 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 849 575 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 849 575 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lutego 2024
Termin ofert: 19 marca 2024 12:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
11 czerwca 2024
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: EVER Medical Care Sp. z o.o. (Warszawa), EVER Cleanig Sp. z o.o. (Warszawa) oraz EVERTEAM Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 849 574,86 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Mazowieckie Centrum Stomatologii Spółka z o.o. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | ZP/02/24 Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach „Mazowieckiego Centrum Stomatologii” Sp. z o.o. w Warszawie (nr ref. sprawy: ZP/02/24). |
| Główny Kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Część nr LOT-0001 | Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach „Mazowieckiego Centrum Stomatologii” Sp. z o.o. w Warszawie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.