AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający 12 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”.

Otwórz na TED
Zamawiający: 12 Wojskowy Oddział GospodarczyToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 27 czerwca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

86 wpisów
  1. Wynik postępowania

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wynik postępowania

    05 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    08 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    23 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    11 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wynik postępowania

    21 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    16 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    31 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    13 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    17 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    24 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    28 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Zamiar zawarcia umowy

    23 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wynik postępowania

    14 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    17 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Zamiar zawarcia umowy

    17 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Zamiar zawarcia umowy

    20 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Zamiar zawarcia umowy

    20 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wynik postępowania

    24 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wynik postępowania

    14 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wynik postępowania

    18 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Ogłoszenie

    21 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wynik postępowania

    25 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Ogłoszenie

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Wynik postępowania

    01 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Ogłoszenie

    03 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Zamiar zawarcia umowy

    03 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Wynik postępowania

    06 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Ogłoszenie

    17 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Ogłoszenie

    18 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 czerwca 2022

  62. Wynik postępowania

    05 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Wynik postępowania

    05 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  64. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  65. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  66. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  67. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  68. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  69. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  70. Wynik postępowania

    23 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  71. Wynik postępowania

    24 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  72. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  73. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  74. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  75. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  76. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  77. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  78. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  79. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  80. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  81. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  82. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  83. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  84. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  85. Ogłoszenie

    23 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  86. Ogłoszenie

    23 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
12 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 - Olej opałowy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.