Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-05-18 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Modernizacja, Integracja oraz rozbudowa systemów informatycznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu (Wągrowiec, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Modernizacja, Integracja oraz rozbudowa systemów informatycznych Zespołu Opieki…”. Termin składania ofert minął 1 czerwca 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
1 czerwca 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresModernizacja i integracja systemów HIS (Eskulap NG) oraz zakup środowiska sprzętowego: 15 pakietów oprogramowania (w tym moduły rejestracji, ordynacji, pielęgniarskie, blok operacyjny, EDM, API, integracje z CeR, e-Faktury, OCR, skanery A3) oraz 10 sztuk sprzętu serwerowego (klastry, macierze, biblioteki taśmowe, systemy operacyjne).

  • 2

    RyzykoOferty częściowe dozwolone (2 LOT-y: oprogramowanie i sprzęt); preferencja dla MŚP w zakresie szkoleń i wsparcia technicznego; 3 lata gwarancji i serwisu (5x9xNBD) dla sprzętu, 3 lata opieki dla oprogramowania; ryzyko: konieczność integracji z systemami centralnymi CeZ i PUI.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W WĄGROWCU

REGON

000306638

Adres

Kościuszki 74, 62-100 Wągrowiec

Region (NUTS)

PL411 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Modernizacja, Integracja oraz rozbudowa systemów informatycznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Dodatkowe kody CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania; 32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 48611000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych; 48822000-6 - Serwery komputerowe; 72000000; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania; 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego; 48219700-3 - Pakiety oprogramowania do serwera komunikacyjnego

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-01 08:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 01.06.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wągrowiec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.