Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Mokrsko
Zamawiający Gmina Mokrsko (Mokrsko, Łódzkie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Mokrsko”. Termin składania ofert minął 19 czerwca 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 19 czerwca 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 maja 2026
Termin ofert: 19 czerwca 2026 08:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługa obejmuje dostawę pojemników/worków dla mieszkańców oraz wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów w gminie Skomlin; mobilne zbiórki odpadów wielkogabarytowych, baterii i sprzętu 2 razy rocznie (w II półroczu); wymagana znajomość ukształtowania terenu gminy.
- 2
ZakresWymagane zgodność z ustawami: o utrzymaniu czystości (Dz.U. 2025 poz. 733), o odpadach (Dz.U. 2023 poz. 1587) oraz planem województwa łódzkiego; obowiązek prowadzenia ewidencji ilościowej odpadów i zagospodarowania zgodnie z przepisami.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Mokrsko |
| NIP | 8321979374 |
| Adres | Mokrsko 231, 98-345 Mokrsko |
| Region (NUTS) | PL714 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Mokrsko |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Dodatkowe kody CPV | 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych; 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-19 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.