Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneTEDZmiana umowy (UE)
Zmiana umowy

Ogłoszenie TED

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Ogłoszenie TED”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na TED
Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 lipca 2021
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 890 308 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

37 wpisów
  1. Ogłoszenie

    26 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    26 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Zmiana umowy

    30 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    19 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Zmiana umowy

    23 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    23 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    03 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie

    11 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    26 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie

    01 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    01 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    18 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie

    25 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Zmiana umowyBieżące

    05 lipca 2021

  25. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    27 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    30 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wynik postępowania

    16 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wynik postępowania

    25 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wynik postępowania

    17 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wynik postępowania

    22 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbió…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
890 308 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
355 977 zł1 908 310 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 552 333 zł
Źródło próbki
CPV 45110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
355 977 zł
Mediana
890 308 zł
Górny kwartyl
1 908 310 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.