Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa oprzyrządowania (przewodów do transferu płynów z odpowietrzanym kolcem łączącym) wraz z dzierżawą automatycznej pompy perystaltycznej do napełniania jednorazowych infuzorów (pomp elastomerowych).
Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa oprzyrządowania (przewodów do transferu płynów z odpowietrzanym kolcem łączącym)…”. Termin składania ofert minął 17 czerwca 2026, 07:00.
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2026, 07:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 maja 2026
Termin ofert: 17 czerwca 2026 07:00 - Sprostowanie
05 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 335811-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa 1 pakietu przewodów do transferu płynów z odpowietrzanym kolcem łączącym oraz dzierżawa automatycznej pompy perystaltycznej do napełniania jednorazowych infuzorów (pomp elastomerowych) przez 36 miesięcy.
- 2
RyzykoDozwolone oferty częściowe; preferencja dla MŚP; ryzyko: brak gwarancji na dzierżawioną pompę perystaltyczną; unikalne wymaganie: dostawa oprzyrządowania z odpowietrzanym kolcem łączącym.
- 3
WarunkiWymagane certyfikaty CE, zgodność z normami medycznymi (MDR/IVDR), doświadczenie w dostawach dla sektora ochrony zdrowia potwierdzone referencjami.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5250008057 |
| Adres | ul. W. K. Roentgena 5, 02-781 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa oprzyrządowania (przewodów do transferu płynów z odpowietrzanym kolcem łączącym) wraz z dzierżawą automatycznej pompy perystaltycznej do napełniania jednorazowych infuzorów (pomp elastomerowych). |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33194100-7 - Urządzenia i przyrządy do infuzji |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 109 ust.1 pkt 1 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- art. 108 ust. 1pkt 5 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-17 07:00 |
Informacje dodatkowe
1. Dokumenty i oświadczenia wymagane do złożenia wraz z ofertą – zgodnie z rozdz. XIII SWZ. 2. Przedmiotowe środki dowodowe – zgodnie z rozdz. XV SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z wyłączeniem przypadku, gdy przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 3. Na wezwanie zamawiającego wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia oraz na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z zapisami Rozdz. XIV SWZ. 4. Rodzaje dokumentów, zasady ich składania przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawców i podmioty zagraniczne określone zostały w SWZ. 5. Klauzula informacyjna RODO – zgodnie z rozdz. XXXVI SWZ. 6. Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wyznaczył termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 8. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie zostali objęci zakazem udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: „Rozporządzenie Rady UE”) w brzmieniu nadanym: rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033, w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia w zakresie wskazanym w ustawie UOBN oraz Rozporządzeniu Rady UE składane jest przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym (Załącznik nr 1 do SWZ) i stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 9. Link, pod którym w strefie publicznej zostanie opublikowane postępowanie: https://nio.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/509985
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →