Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
A-LAN Technologie sp z o.o. sp.k.· Kraków
Cena wybranej oferty
595 984 zł
Umowa zawarta
21 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Wyposażenie punktów dystrybucyjnych (PD) Nowego Szpitala Onkologicznego (NSO) w szafy RACK umożliwiające instalację sprzętu teletechnicznego i informatycznego.

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyposażenie punktów dystrybucyjnych (PD) Nowego Szpitala Onkologicznego (NSO) w szafy…”, wybierając ofertę wykonawcy A-LAN Technologie sp z o.o. sp.k. Cena wybranej oferty: 595 984 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
595 984 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy A-LAN Technologie sp z o.o. sp.k. (Kraków).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 595 984,20 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii

NIP

8992228100

Adres

pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wyposażenie punktów dystrybucyjnych (PD) Nowego Szpitala Onkologicznego (NSO) w szafy RACK umożliwiające instalację sprzętu teletechnicznego i informatycznego.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

31213300-5 - Szafy kablowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

4

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
3.2.2 Wymagania dotyczące dostawy sprzętu

1) Sprzęt należy dostarczyć do Budynku Nowego Szpitala Onkologicznego przy ul. Hipokratesa we Wrocławiu, dzielnica Żerniki. miasto Wrocław. 2) Minimum na pięć dni roboczych przed planowaną dostawą Wykonawca powiadomi Zamawiającego o planowanej dostawie dostarczając minimum: - Szczegółową informację o czasie (data, godzina) - Listę określającą ilość i asortyment dostarczanych szaf i pozostałych elementów - Przybliżoną kubaturę i wagę poszczególnych elementów - Dane osób repezentujących Wykonawcę podczas odbioru i dostawy - W przypadku dedykowanego transportu – dane pojazdu (nr rejestracyjny, rodzaj pojazdu, dane kierowcy) - Ewentualne szczegółowe informacje dotyczące dostawy (np. zakaz otwierania opakowań, itp.). - Uzupełnione protokoły przekazania (numery katalogowe, numery seryjne) 3) Dostawa, ubezpieczenie transportu, wniesienie i wszelka logistyka związana ze sprzętem w całości leży po stronie Wykonawcy. Zamawiający nie może ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z dostawą. 4) Szafy dostarczane na budowę muszą być przygotowane do wstawienia na miejsce docelowe tzn. kompletne i zmontowane. W dostawie połowa szaf zmontowana z przesunięciem szyn montażowych do boku prawego druga połowa do lewego. W szafie muszą być zamontowane elementy wyposażenia. Na opakowaniu musi być informacja nt. konfiguracji szafy (P, L, wyposażenie). 5) Wszyscy pracownicy Wykonawcy przebywający na terenie budowy muszą posiadać: aktualne badania, szkolenie BHP i własny sprzęt BHP wymagany na budowie (buty S3, kask, kamizelka, okulary) 6) Zamawiający zastrzega sobie możliwość odbioru jakościowego z magazynu Wykonawcy. 7) Wszystkie dostawy mogą odbyć się wyłącznie po potwierdzeniu gotowości przez Zamawiającego, odpowiednim zabezpieczeniu placu budowy i miejsca rozładunku. Zamawiający potwierdzi termin dostawy w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych od powiadomienia. Termin dostawy może zostać przesunięty ze względu na warunki atmosferyczne lub nieprzewidziane wydarzenia na placu budowy. 8) Wszystkie dostarczone urządzenia muszą być oznakowane znakiem CE zgodnie z wymogami deklaracji zgodności WE wystawionej przez producenta lub jego upoważnionego przedstawiciela, w celu potwierdzenia zgodności z dyrektywami Nowego Podejścia lub równoważnym 3.3. Wymagany okres gwarancji: 60 miesięcy. Okres gwarancji równy okresowi rękojmi –Bieg okresu gwarancji rozpoczyna się licząc od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru. 6.4. Przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą dla szaf RACK: 1. Deklaracja CE dla szafy RACK, 2. Karty katalogowe oferowanych urządzeń (szafa RACK, organizer kabli, zamek) (w języku polskim lub angielskim wraz z tłumaczeniem na język polski). 3. Deklaracja zgodności i oświadczenia SVHC / REACH / RoHS 4. Certyfikaty Producenta szaf, wystawione przez niezależną, akredytowaną jednostkę badawczą, potwierdzające, że proces produkcji zaproponowanego asortymentu przebiega zgodnie z normami ISO 9001:2000, ISO 14001 Każdy dokument musi być opisany -jakiego dotyczy elementu opz wg załącznika nr 3 do SWZ -formularza cenowego. W przypadku ww. dokumentów w języku obcym do oferty należy dołączyć ww. dokumenty wraz z tłumaczeniem na język polski. Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia wiarygodności podanych przez Wykonawcę parametrów/ funkcjonalności we wszystkich dostępnych źródłach, w tym również poprzez zwrócenie się o złożenie dodatkowych wyjaśnień przez Wykonawcę. 6.5. Na podstawie art. 107 ust.2 i 4 ustawy PZP, jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie ( dotyczy parametrów wymaganych). Zamawiający nie może wezwać do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych- w zakresie parametrów technicznych ocenianych w OPZ- ( art. 107 ust.3 ustawy PZP). 6.6. W przypadku braku złożenia dokumentów przedmiotowych wraz z ofertą lub złożone dokumenty nie potwierdzą spełnienia parametrów/u ocenianych/ego( punktowanych/ego) Zamawiający w danym parametrze przyzna 0 pkt ( za dany punkt oceniany w OPZ) tak jakby Wykonawca nie spełniał tego parametru (dotyczy parametrów ocenianych – punktowanych tj. fakultatywnych).W przypadku, gdy suma punktów ocenianych będzie wynosiła 0, wówczas Zamawiający nie będzie dokonywał przeliczenia zgodnie ze wzorem wskazanym w załączniku nr 1 do SWZ oraz w pkt. 14.3 SWZ, tylko przyzna od razu 0 punktów. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Dodatkowe przesłanki wykluczenia z postępowania: 5.3. nie podlegają ogólnounijnemu zakazowi udziału w postępowaniach o zamówienia publiczne rosyjskich wykonawców na podstawie art. w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2025.2033) tj: 1) obywatele rosyjscy lub osoby fizyczne lub prawne, podmioty lub organy z siedzibą w Rosji; 2) osoby prawne, podmioty lub organy, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50% należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w pkt 1) ; lub 3) osoby fizyczne lub prawne, podmioty lub organy działające w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w pkt 1) i 2) powyżej, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia 5.4. nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024 r. poz. 507; dalej: „ustawa sankcyjna”) tj. wykluczeniu podlega: 1) wykonawca wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 z dnia 18 maja 2006r. dotyczącego środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec Ukrainy (Dz. Urz. UE L 134 z 20.05.2006, str. 1, z późn. zm.; dalej „rozporządzenie 765/2006”) i rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie środków ograniczających w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i niezależność Ukrainy lub im zagrażających (Dz. Urz. UE L 78 z 17.03.2014, str. 6, z późn. zm.; dalej „rozporządzenie nr 269/2014”) albo wpisany na listę osób i podmiotów, wobec których są stosowane środki określone w art. 1 ustawy sankcyjnej na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej (dalej „lista”); 2) wykonawca, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2024 r. poz. 850.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej; 3) wykonawca, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2024 r. poz. 619.) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3. 6.2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ oraz każdy z Wykonawców składa: a) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w postaci jednolitego dokumentu zamówień (dalej: JEDZ) ( załącznik nr 4 do SWZ) b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (załącznik nr 4a do SWZ ) 6.3. Oryginał pełnomocnictwa lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez osobę wystawiającą lub przez notariusza, jeżeli osobą podpisującą ofertę nie będzie osoba upoważniona na podstawie dokumentu określającego status prawny Wykonawcy. Dla pełnomocnictwa tego, zgodnie art. 1 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (t.j. Dz.U. 2015 poz. 783 ze zm.), nie jest wymagane uiszczenie opłaty (jeśli dotyczy) Zamówienie nie podlega wznowieniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31213300-5Szafy kablowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →