Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup samochodu osobowego
Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa - Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup samochodu osobowego”. Termin składania ofert minął 16 czerwca 2026, 08:30.
- Termin składania ofert
- 16 czerwca 2026, 08:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 350 569 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 maja 2026
Termin ofert: 16 czerwca 2026 08:30 - Sprostowanie
16 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 10:30Zmienia wersję 330974-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 4 miesiące.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresOferty częściowe niedozwolone, dopuszczalna jest jedynie dostawa kompletnego pojazdu zgodnego z załącznikiem nr 1 do SWZ. Procedura odwrócona (odbiór oferty najwyżej ocenionej, następnie weryfikacja formalna). Wykonawcy MŚP mogą uczestniczyć, ale muszą spełnić wymagania doświadczenia i certyfikacji.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup samochodu osobowego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA - STRAŻ MIEJSKA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY |
| NIP | 5262150068 |
| Adres | Straż Miejska m.st. Warszawy, 01-170 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup samochodu osobowego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34100000-8 - Pojazdy silnikowe |
| Dodatkowe kody CPV | 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób; 34114000-9 - Pojazdy specjalne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-16 08:30 |
Informacje dodatkowe
- 1.Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu Platformy zakupowej znajdującej się pod adresem: http://strazmiejska-waw.logintrade.net/rejestracja/.
- 2.Zamawiający zaleca, aby Wykonawca przed przystąpieniem do postępowania zapoznał się z Regulaminem Korzystania z Platformy zakupowej oraz Instrukcją Użytkowników znajdującymi się pod adresem:
https://strazmiejska-waw.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html w zakładce REGULAMIN oraz pod adresem:
https://strazmiejska-waw.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html w zakładce INSTRUKCJE. - 3.Korzystanie z Platformy jest bezpłatne i nie jest wymagana rejestracja, ani logowanie na Platformie, tym niemniej Zamawiający zaleca rejestrację oraz logowanie co najmniej przy składaniu oferty.
- 4.Do połączenia używany jest szyfrowany protokół HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Wykonawca posiadający konto na Platformie ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty, a także funkcjonalności pozwalających na zadawanie pytań do treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach.
- 5.Dopuszczalne przeglądarki internetowe:
a) Internet Explorer 10 i nowsze, Edge,
b) Google Chrome,
c) Mozilla Firefox,
d) Opera. - 6.Pozostałe wymagania techniczne:
a) dostęp do sieci Internet,
b) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax,
c) włączona obsługa JavaScript,
d) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s,
e) zainstalowany Acrobat Reader,
f) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy. - 7.Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy zakupowej, określone w Regulaminie Platformy oraz zobowiązuje się korzystając z Platformy przestrzegać postanowień tego regulaminu.
- 8.Za datę i godzinę złożenia oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformie tj. datę i godzinę (z dokładnością do 1 sekundy). Zamawiający wyjaśnia, że data, godzina, minuta i sekunda wysłania przez Wykonawcę oferty na platformę, to czas, w którym zostanie potwierdzone złożenie oferty przez Wykonawców.
- 9.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452).
Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zasady dotyczące RODO zostały określone w Rozdziale XXIII SWZ.
- 1.Termin związania ofertą upływa 13.09.2026 r.
- 2.Zamawiający żąda zabezpieczenia należytego wykonania umowy zgodnie z Rozdziałem XXI SWZ.
- 3.Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowego środka dowodowego w postaci uzupełnionej Oferty technicznej, szczegółowe informacje zostały określone w Rozdziale V SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.