Usługa wykonania prac konserwatorsko-restauratorskich taboru kolejowego ze zbiorów Stacji Muzeum w Warszawie
Zamawiający Stacja Muzeum (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa wykonania prac konserwatorsko-restauratorskich taboru kolejowego ze zbiorów Stacji…”. Termin składania ofert minął 15 maja 2026, 10:00. Wadium: 40 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 15 maja 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 kwietnia 2026
Nowy termin: 11 maja 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 maja 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 10:00Zmienia wersję 244717-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
17 sierpnia 2026
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługa dotyczy konserwacji-restauracji 2 wagonów pasażerskich: Cy nr 13001 (nr inw. MUZ I 40) i BCi (nr inw. MUZ I 28) ze zbiorów Stacji Muzeum w Warszawie.
- 2
TerminObowiązkowa wizja lokalna przed złożeniem oferty; termin realizacji max. 6 miesięcy od podpisania umowy; dopuszczalne oferty częściowe (tylko dla jednego wagonu); preferencja dla MŚP z doświadczeniem w muzealnictwie.
- 3
WarunkiWymagane doświadczenie w konserwacji taboru zabytkowego, posiadanie ubezpieczenia OC (deliktowe/kontraktowe) oraz znajomość standardów muzealnych i technicznych wagonów historycznych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | STACJA MUZEUM |
| NIP | 7010533090 |
| Adres | ul. Towarowa 3, 00-811 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa wykonania prac konserwatorsko-restauratorskich taboru kolejowego ze zbiorów Stacji Muzeum w Warszawie |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50222000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | W celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego należy wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-15 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Zapłata wynagrodzenia nastąpi przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy w terminie do 30 dni licząc od dnia przedłożenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury, przy czym za dzień spełnienia świadczenia pieniężnego uważać się będzie dzień złożenia polecenia przelewu w banku Zamawiającego.
- 2.Wykonawca, pod rygorem zgłoszenia do właściwego urzędu skarbowego, zobowiązuje się, przez cały okres obowiązywania Umowy, do utrzymywania numerów firmowych rachunków bankowych wskazywanych na fakturach, na białej liście podatników VAT.
- 3.Zapłata będzie dokonywana z zastosowaniem mechanizmu podzielonej płatności, o którym mowa w art.108a-108d ustawy o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 361 z późn. zm.).
Zamawiający wymaga wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert, określonego w niniejszej SWZ (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert).
Wysokość wadium wynosi: 40 000,00 zł.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →