Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – część VII – Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala.
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój…”, wybierając ofertę wykonawcy QOVO SP. Z O.O. Cena wybranej oferty: 735 000 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 735 000 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=163, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 lutego 2026
Termin ofert: 23 marca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
12 maja 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy QOVO SP. Z O.O. (GDAŃSK).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 735 000,00 zł.
- 3
Specyfika: Zamówienie realizowane w trybie przetargu nieograniczonego, finansowane ze środków UE.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze |
| NIP | 9591289964 |
| Adres | ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – część VII – Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.