USŁUGI INTELIGENTNEGO SYSTEMU REJESTRACJI PACJENTÓW, SYSTEMU MONITOROWANIA ZDARZEŃ W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA IT ORAZ USŁUG DORADCZYCH, AUDYTU I SZKOLEŃ Z ZAKRESU CYBERBEZPIECZEŃSTWA I MICROSOFT
Zamawiający Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „USŁUGI INTELIGENTNEGO SYSTEMU REJESTRACJI PACJENTÓW, SYSTEMU MONITOROWANIA ZDARZEŃ W…”. Termin składania ofert minął 20 maja 2026, 07:00.
- Termin składania ofert
- 20 maja 2026, 07:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=134, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 kwietnia 2026
Termin ofert: 13 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 maja 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 07:00Zmienia wersję 293950-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
13 maja 2026
Nowy termin: 20 maja 2026 07:00Zmienia wersję 322823-2026
- Wynik postępowania
24 lipca 2026
8 ofertOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresOferty częściowe dozwolone (4 pakiety). Dostępne dla MŚP pod warunkiem spełnienia wymagań technicznych i doświadczenia. Realizacja w ramach projektu KPO, ryzyko niedopuszczenia do dofinansowania. Unikalne wymagania: integracja z centralnym repozytorium danych medycznych i spełnienie standardów ochrony zdrowia.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje 4 pakiety: 1) automatyczną obsługę głosową pacjentów, 2) centralny system monitorowania zdarzeń IT, 3) audyt NIS2 + aktualizację SZBI + szkolenia cyberbezpieczeństwa, 4) szkolenia z rozwiązań Microsoft. Wymagane funkcjonalności szczegółowo opisane w załącznikach SWZ.
- 3
WarunkiWymagane certyfikaty: zgodność z dyrektywą NIS2, aktualizacja SZBI, doświadczenie w wdrażaniu systemów AI i monitoringu IT w ochronie zdrowia. Konieczność spełnienia zasady DNSH (brak znaczących szkód środowiskowych).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy |
| NIP | 5542235340 |
| Adres | ul. Chodkiewicza 44, 85-667 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | USŁUGI INTELIGENTNEGO SYSTEMU REJESTRACJI PACJENTÓW, SYSTEMU MONITOROWANIA ZDARZEŃ W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA IT ORAZ USŁUG DORADCZYCH, AUDYTU I SZKOLEŃ Z ZAKRESU CYBERBEZPIECZEŃSTWA I MICROSOFT |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego; 32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów; 79632000-3 - Szkolenie pracowników; 72240000-9 - Usługi analizy systemu i programowania; 72810000-1 - Usługi audytu komputerowego; 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i pkt 4 ustawy Pzp art. 108 ust. 2 ustawy Pzp art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- art. 108 ust. 1 pkt lit. h i pkt. 2 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 8 i 10 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-20 07:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.