Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji
Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o. o. (Chrzanów Duży, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji”. Termin składania ofert minął 17 lipca 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 17 lipca 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2024
Termin ofert: 3 lipca 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 czerwca 2024
Zmienia wersję 317400-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 czerwca 2024
Nowy termin: 17 lipca 2024 10:00Zmienia wersję 331985-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
16 września 2024
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Chrzanów Duży |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odpady komunalne |
| Część nr LOT-0002 | Odpady ulegające biodegradacji |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.