Nadzór inwestorski nad projektem pn.: „Rewitalizacja linii kolejowej nr 108 na odcinku Jasło – Nowy Zagórz wraz z budową łącznicy kolejowej Jedlicze – Szebnie”
Zamawiający PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Nadzór inwestorski nad projektem pn.: Rewitalizacja linii kolejowej nr 108 na odcinku…”, wybierając ofertę wykonawcy SAFEGE S.A.S. (Societe par Actions Simplifiee - Spółka Akcyjna Uproszczona). Cena wybranej oferty: 22 115 476 zł.
- Cena wybranej oferty
- 22 115 476 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 lipca 2025
Termin ofert: 12 sierpnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 lipca 2025
Nowy termin: 14 sierpnia 2025 10:00Zmienia wersję 435339-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 sierpnia 2025
Nowy termin: 20 sierpnia 2025 10:00Zmienia wersję 443064-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 sierpnia 2025
Nowy termin: 29 sierpnia 2025 10:00Zmienia wersję 515431-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 sierpnia 2025
Nowy termin: 5 września 2025 10:00Zmienia wersję 534112-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2025
Nowy termin: 10 września 2025 10:00Zmienia wersję 552856-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 września 2025
Nowy termin: 18 września 2025 10:00Zmienia wersję 555568-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 września 2025
Nowy termin: 24 września 2025 10:00Zmienia wersję 575802-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
19 września 2025
Nowy termin: 1 października 2025 10:00Zmienia wersję 601366-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
26 września 2025
Nowy termin: 6 października 2025 10:00Zmienia wersję 615884-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
30 września 2025
Nowy termin: 16 października 2025 10:00Zmienia wersję 629766-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
06 maja 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy SAFEGE S.A.S. (Societe par Actions Simplifiee - Spółka Akcyjna Uproszczona) (Nanterre).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 22 115 475,52 zł.
- 3
Specyfika: Umowa na 48 miesięcy, realizacja w Podkarpackiem, obejmuje nadzór nad 4 kontraktami budowlanymi i łącznicą kolejową
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
| NIP | 1132316427 |
| Adres | ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Nadzór inwestorski nad projektem pn.: „Rewitalizacja linii kolejowej nr 108 na odcinku Jasło – Nowy Zagórz wraz z budową łącznicy kolejowej Jedlicze – Szebnie” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
| Dodatkowe kody CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.