Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
IT Assets Management Sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
977 119 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Odnowienie subskrypcji, zakup asysty technicznej oraz wsparcia oprogramowania/konsultacji dla oprogramowania SNOW na okres 36 miesięcy

Zamawiający Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Odnowienie subskrypcji, zakup asysty technicznej oraz wsparcia oprogramowania/konsultacji…”, wybierając ofertę wykonawcy IT Assets Management Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 977 119 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
977 119 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IT Assets Management Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 977 119,38 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.

  • 4

    WykonawcaPrzetarg na odnowienie subskrypcji, zakup asysty technicznej oraz wsparcia oprogramowania SNOW na 36 miesięcy wygrała firma .

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

NIP

5261933940

Adres

ul. Jana Pawła II 70, 00-175 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Odnowienie subskrypcji, zakup asysty technicznej oraz wsparcia oprogramowania/konsultacji dla oprogramowania SNOW na okres 36 miesięcy

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

Dodatkowe kody CPV

72266000-7 - Usługi doradcze w zakresie oprogramowania

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

3

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 2452; dalej: „Rozporządzenie w sprawie środków komunikacji”), udostępnia informacje na temat specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych umożliwiających pracę na Platformie Zakupowej, tj.:
  2. 1.1.
    stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
  3. 1.2.
    komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje,
  4. 1.3.
    zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa; w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0.,
  5. 1.4.
    włączona obsługa JavaScript,
  6. 1.5.
    zainstalowany program Adobe Acrobat Reader, lub inny obsługujący format plików PDF,
  7. 1.6.
    Platforma Zakupowa działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8.
  8. 2.
    Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia w sprawie środków komunikacji, określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 150 MB. Zalecany format: PDF.
  9. 3.
    Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia w sprawie środków komunikacji, określa informacje na temat szyfrowania oraz czasu przekazania i odbioru danych, tj.:
  10. 3.1.
    Szyfrowanie na Platformie Zakupowej (platformazakupowa.pl) odbywa się za pomocą protokołu TLS
  11. 3.2.
    Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany nie jest widoczny dla Zamawiającego, gdyż jest w systemie jako zaszyfrowany. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez system, co następuje po upływie terminu otwarcia ofert,
  12. 3.3.
    Oznaczenie czasu przekazania i odbioru danych przez Platformę Zakupową stanowi przypiętą do oferty elektronicznej datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), znajdujące się w kolumnie dotyczącej danej oferty, w sekcji - "Data złożenia oferty”.
  13. 4.
    Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego w przypadku:
  14. 4.1.
    dokumentów sporządzonych w formacie PDF zaleca się podpisanie dokumentu podpisem w formacie PAdES;
  15. 4.2.
    dokumentów sporządzonych w formacie innym niż PDF zaleca się podpisanie dokumentu podpisem w formacie XAdES.
  1. 1.
    Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w następujących terminach, a zatem Wykonawca zobowiązany jest do:
  2. 1.1.
    świadczenia usług na rzecz Zamawiającego związanych z posiadanym przez Zamawiającego systemem SNOW, przy zachowaniu ciągłości świadczenia usług przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania bez zastrzeżeń przez Zamawiającego Protokołu odbioru jednak nie wcześniej niż od dnia 01.05.2026 r.,
  3. 1.2.
    dostarczenia Certyfikatu, dokumentu licencyjnego oraz Dokumentacji Zamawiającemu, najpóźniej w terminie 5 Dni Roboczych od dnia podpisania Umowy
  4. 2.
    Szczegółowe terminy realizacji zobowiązań umownych zostały określone przez Zamawiającego w ppu stanowiących Załącznik nr 8. do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72267000-4Usługi w zakresie konserwacji i nap…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 977 119 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IT Assets Management Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.