Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

negocjacje z wykonawcą SP Service Team Przemysław Sulima, Karczyn 16, 66-111 Karczyn nie doprowadziły do zawarcia umowy, strony nie doszły do porozumienia co do terminu wykonania umowy

Podstawa: art. 255 pkt 8 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace remontowe w Biurze Powiatowym ARiMR w Wolsztynie

Zamawiający Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Poznań, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Prace remontowe w Biurze Powiatowym ARiMR w Wolsztynie”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: negocjacje z wykonawcą SP Service Team Przemysław Sulima, Karczyn 16, 66-111 Karczyn nie doprowadziły do zawarcia umowy, strony nie doszły do porozumienia co do terminu wykonania umowy. Podstawa: art. 255 pkt 8 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010613083

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strzeszyńska 36

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-479

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

natalia.piatkowska@arimr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.arimr.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


agencja płatnicza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Prace remontowe w Biurze Powiatowym ARiMR w Wolsztynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea4b17b2-609c-4a9c-98a9-8f81e51f7cd6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418090

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00357636

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W poprzednim postępowaniu, do dnia składania ofert tj. 17.06.2026 r do godziny 10:00 do Zamawiającego, na zadanie 1 (prace remontowe w Biurze Powiatowym w Wolsztynie) nie wpłynęła żadna oferta. Podstawa unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-d2f9db42-104d-4d1e-ae67-9487d7441825

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BOR15.2615.1.2026.MM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

110820,58 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

prace remontowe w Biurze Powiatowym ARiMR w Wosztynie polegające m.in. na: naprawie schodów zewnętrznych i malowaniu balustrad, malowaniu bramy garażowej, wymianie drzwi zewnętrznych, wymianie rynien i rur spustowych, malowaniu elewacji, malowaniu pomieszczenia biurowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

44163110-4 - Rury odpływowe

45431000-7 - Kładzenie płytek

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

negocjacje z wykonawcą SP Service Team Przemysław Sulima, Karczyn 16, 66-111 Karczyn nie doprowadziły do zawarcia umowy, strony nie doszły do porozumienia co do terminu wykonania umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.