- Umowa zawartaCzęść 1Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Medela Polska Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Respivent Elwira Białas· Zielona Góra1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Ekomark Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Citonet Pomorski Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum· Swarożyn1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9MEDOX Robert Łupicki· Połczyn Zdrój1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.· Pabianice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11EP-P Sp. z o.o. Sp. komandytowa· Oława2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski· Niepołomnice5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 13Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14ZARYS International Sp. o.o.· Zabrze1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Advance Europe Sp. z o.o. Biuro Techniczno - Handlowe· Warszawa3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18Pulmeq Sp. z o.o.· Gorzów Wielkopolski2 oferty
Dostawa sprzętu medycznego - umowa ramowa ZP3/A/2/2026
Zamawiający Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. (Bytów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego - umowa ramowa ZP3/A/2/2026”, wybierając 14 wykonawców. Złożono 22 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
- Liczba ofert
- 22 ofertłącznie, 14 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 lutego 2026
Termin ofert: 13 marca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 marca 2026
Nowy termin: 19 marca 2026 09:00Zmienia wersję 87492-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
15 kwietnia 2026
1 ofertaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
04 maja 2026
22 ofert14 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. |
| NIP | 8421733833 |
| Adres | ul. Lęborska 13, 77-100 Bytów |
| Region (NUTS) | PL636 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu medycznego - umowa ramowa ZP3/A/2/2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000 |
| Dodatkowe kody CPV | 33168000; 33169400-6 - Pojemniki chirurgiczne; 33184100-4 - Implanty chirurgiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Informacje dodatkowe
- 5.1.1.katalogów umożliwiających weryfikację zgodności oferowanych produktów z wymaganiami określonymi w załączniku nr 1 do SWZ dla wszystkich części, na które ofertę składa Wykonawca. Katalogi muszą być zgodne z informacjami zawartymi w wypełnionym przez Wykonawcę formularzu asortymentowo - cenowym (kolumna nazwa/ producent).
- 5.1.2.Oświadczenie potwierdzające dopuszczenie do obrotu na rynek polski oferowanych produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych – oświadczenie zawarte w druku Oferta Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.