Świadczenie usług audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego, audytów bezpieczeństwa fizycznego oraz wsparcie PFRON
Zamawiający Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego, audytów bezpieczeństwa…”. Termin składania ofert minął 6 maja 2026, 10:30. Planowany budżet: 2 522 639 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 2 522 639 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 6 maja 2026, 10:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1385, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 12:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 maja 2026
Nowy termin: 6 maja 2026 10:30Zmienia wersję 234326-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
21 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty „C.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego, audytów bezpieczeństwa fizycznego oraz wsparcie PFRON.
- 4
WarunkiOferty częściowe nie są dozwolone, preferowani są wykonawcy z doświadczeniem w sektorze publicznym. Realizacja obejmuje cykliczne audyty, szkolenia i symulacje z raportowaniem. Ryzyko dotyczy terminowości dostaw i zgodności z normami bezpieczeństwa.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 522 639,32 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem