ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH, NIERUCHOMOŚCI REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWYCH Z TERENU GMINY ZIELONKI ORAZ Z 2 PUNKTÓW (PSZOK)

Zamawiający Gmina Zielonki (Zielonki, Małopolskie) prowadził postępowanie „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI…”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2025, 11:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina ZielonkiZielonki, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 12 maja 2025
Termin składania ofert
18 czerwca 2025, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Zielonki, w tym z nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjnych i 2 PSZOK-ów.

  • 2

    ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące odbioru i zagospodarowania odpadów określa Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Zielonki (Uchwała Nr XXIII/135/2020).

  • 3

    ZakresWykonawca musi zapewnić osiągnięcie wymaganych poziomów recyklingu i odzysku odpadów, zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz regulaminem gminy Zielonki.

  • 4

    ZakresOferty można składać do 18 czerwca 2025 roku do godziny 11:00.

  • 5

    ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

GMINA ZIELONKI

Miejscowość

Zielonki

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH, NIERUCHOMOŚCI REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWYCH Z TERENU GMINY ZIELONKI ORAZ Z 2 PUNKTÓW (PSZOK)

Główny Kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Część nr LOT-0001

ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH, NIERUCHOMOŚCI REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWYCH Z TERENU GMINY ZIELONKI ORAZ Z 2 PUNKTÓW (PSZOK)

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Wymagane (szczegóły w dokumentacji)

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe


1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień na usługi podobne do zamówienia podstawowego i zgodne z jego przedmiotem, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 oraz ust. 2 p.z.p., których całkowita, łączna wartość nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego.. Zamówienia te mogą polegać na przedłużeniu trwania usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Zielonki lub na świadczeniu zwiększeniu częstotliwości świadczonych usług odbiorczych w stosunku do zamówienia podstawowego.
Warunki umowne na jakich zostaną udzielone ewentualne zamówienia uzupełniające: podstawą do negocjacji warunków udzielania zamówienia będzie wzór umowy nie odbiegający istotnie od odpowiednich dla danych zamówień uzupełniających postanowień wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.

2. Termin składania ofert: 18 czerwca 2025 godz. 11.00

3. Termin otwarcia ofert: 18 czerwca 2025 godz. 12.00

4. Termin związania ofertą: 10 września 2025

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 155 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
497 500 zł4 606 799 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 109 299 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
497 500 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 606 799 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.