Roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w podziale na 2 części: Część 1 - Roboty porządkowe w zakresie opróżniania koszy ulicznych i uzupełniania dystrybutorów o worki biodegradowalne z przeznaczeniem na psie odchody, Część 2 - Roboty porządkowe w zakresie usuwania padłych zwierząt, sprzątania niezagospodarowanych terenów, w tym likwidacji dzikich wysypisk odpadów.
Zamawiający Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Białołęka (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w podziale na 2 części:…”. Termin składania ofert minął 22 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
30 kwietnia 2026
Nowy termin: 22 maja 2026 10:00Zmienia wersję 271954-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
24 lipca 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresOferty częściowe dozwolone (2 części oddzielnie); preferencja dla MŚP; interwencyjne terminy realizacji (1–2 godziny); unikalny wymóg: odczyt czipów zwierząt i SMS-owe powiadomienia Zamawiającego.
- 2
ZakresRoboty porządkowe w 2 częściach: Część 1, opróżnianie 454 szt. koszy ulicznych (do 95 340 opróżnień) i uzupełnianie 5 dystrybutorów workami biodegradowalnymi (1 530 uzupełnień), Część 2, usuwanie padłych zwierząt (do 45 kg), likwidacja dzikich wysypisk (do 170 Mg) i sprzątanie 405 m³ odpadów.
- 3
WarunkiBrak wymagań technicznych/regulacyjnych poza standardami m.st. Warszawy dla koszy betonowych i dystrybutorów; wymagane doświadczenie w usługach porządkowych i logistyce odpadów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Białołęka |
| NIP | 5252248481 |
| Adres | ul. Modlińska 197, 03-122 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w podziale na 2 części: Część 1 - Roboty porządkowe w zakresie opróżniania koszy ulicznych i uzupełniania dystrybutorów o worki biodegradowalne z przeznaczeniem na psie odchody, Część 2 - Roboty porządkowe w zakresie usuwania padłych zwierząt, sprzątania niezagospodarowanych terenów, w tym likwidacji dzikich wysypisk odpadów. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci; 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-22 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.