Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
186 901 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
od 16 września 2026 do 18 września 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 186 901 zł – 274 905 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności”, wybierając ofertę wykonawcy EVENT STUDIO S.C. Wartość umowy: 186 901 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
186 901 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EVENT STUDIO S.C. (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 186 901,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 186 901,00 zł do 274 905,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 września 2026 r. do 18 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Bankowy 3/5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-950

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 443 14 07

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniabzp@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.um.warszawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/306924/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-45aa80b4-4f6a-491f-a8f0-d9d98b2e1014

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416474

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00608181/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.93 Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zrównoważona mobilność w MOF, sieć Lublin-Warszawa”, która jest częścią projektu „Sieciowanie Związków ZIT w Polsce”, współfinansowanego ze środków Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354002

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/EM/271/II-127/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

232000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

186901,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

274905,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

186901,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EVENT STUDIO S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462571687

7.3.3)Ulica

ul. Gęsia 28B/9

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-719

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Podwykonawcy nie byli znani na etapie składania oferty

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

186901,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-16 do 2026-09-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 901 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EVENT STUDIO S.C. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.