Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego nad posiadanym przez Zamawiającego systemem do digitalizacji dokumentów ICPen przez okres 36 miesięcy w ramach projekt pn. Transformacja cyfrowa, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpitalu Powiatowym im. Marii Skłodowskiej-Curie...
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamienne (Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego…”. Termin składania ofert minął 25 maja 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 372 677 zł
- Wadium
- Niewymagane (wg ogłoszenia)
- Termin składania ofert
- 25 maja 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=70, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
29 kwietnia 2026
Termin ofert: 25 maja 2026 12:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
29 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresObowiązkowe ubezpieczenie OC o wartości co najmniej równej ofercie, zatrudnienie personelu na umowę o pracę przy czynnościach bezpośrednio związanych z realizacją, oraz spełnienie wymagań DNSH (brak szkód środowiskowych) z dokumentacją potwierdzającą zgodność z Rozporządzeniem UE 2020/852.
- 2
ZakresOferty częściowe niedozwolone; preferencja dla MŚP przy zachowaniu wymagań zatrudnieniowych i ubezpieczeniowych; unikalny punkt: obowiązek działania zgodnie z zasadami równości szans i niedyskryminacji (również wobec osób z niepełnosprawnościami).
- 3
ZakresSystem do digitalizacji dokumentów ICPen, 36-miesięczna obsługa serwisowa, wsparcia technicznego, aktualizacji i nadzoru autorskiego, w tym utrzymanie systemu HIS klasy cyfrowej dokumentacji medycznej.
- 4
KryteriaWadium nie określone w ogłoszeniu; główne kryteria oceny: cena (waga % nie podana), jakość usług, gwarancja ciągłości wsparcia oraz spełnienie wymogów technicznych i środowiskowych (DNSH).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamienne |
| NIP | 6631609127 |
| Adres | ul. Szpitalna 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego nad posiadanym przez Zamawiającego systemem do digitalizacji dokumentów ICPen przez okres 36 miesięcy w ramach projekt pn. Transformacja cyfrowa, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpitalu Powiatowym im. Marii Skłodowskiej-Curie... |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania; 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-25 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.