Świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego,transport do domu, transport na dializoterapię) i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez całą dobę (24 h)/ 7 dni w tygodniu/ przez okres 24 miesięcy.
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów…”. Termin składania ofert minął 19 maja 2025, 12:00. Wadium: 128 500 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
- Wadium
- 128 500 zł
- Termin składania ofert
- 19 maja 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=434, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 kwietnia 2025
Termin ofert: 12 maja 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
06 maja 2025
Nowy termin: 19 maja 2025 12:00Zmienia wersję 233835-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
28 sierpnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego,transport do domu, transport na dializoterapię) i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez całą dobę (24 h)/ 7 dni w tygodniu/ przez okres 24 miesięcy. |
| Główny Kod CPV | 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 2 |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet nr 3 |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet nr 4 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 128500 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.