Dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii
Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej,…”. Termin składania ofert minął 26 maja 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 26 maja 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 kwietnia 2026
Termin ofert: 26 maja 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
17 czerwca 2026
4 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminOferty częściowe dozwolone (4 pakiety); preferencja dla MŚP z doświadczeniem w aparaturze badawczej; termin realizacji: 26.05–26.06.2026; ryzyko: brak gwarancji na urządzenia używane; unikalna cecha: pakiet FTIR z detekcją on-line produktów gazowych.
- 2
ZakresZestaw 4 pakietów aparatury: 1) stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru, 2) suszarka w punkcie krytycznym + napylarka, 3) analizatory CO/O2 on-line + wielogazowy on-line, 4) analizator spektrofotometryczny FTIR z detekcją on-line i charakterystyką ciągłą składu gazów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego |
| NIP | 5252836114 |
| Adres | ul. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania |
| Dodatkowe kody CPV | 38540000-2 - Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa; 38000000; 38434000-6 - Analizatory; 38434560-9 - Analizatory chemiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-26 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →