Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387049383

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rydygiera 8

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-793

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.rudyk@ichp.lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ichp.lukasiewicz.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ea7863b-6b9c-4064-94d2-b75a1da3f2fe

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409017

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00564680

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zapewnienie nadzoru inwest. nad realiz. umowy, której przedmiotem jest wyk. rob. bud. i instal. wraz z niezbędnymi opracowaniami projekt. w bud. 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją umowy, której przedmiotem jest „wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z niezbędnymi opracowaniami projektowymi w budynkach 1A, 1BC, 14, 16, 20C przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie”.
1.1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie nadzoru inwestorskiego, w zakresie obejmującym:
1) dla budynku 1A – wykonanie robót budowlanych;
2) dla budynku 1BC – wykonanie robót budowlanych;
3) dla budynku 14 – zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych;
4) dla budynku 16 – zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych;
5) dla budynku 20C – wykonanie robót budowlanych”.

zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (stanowiącym Załącznik Nr 8 do SWZ – zwanym dalej: „OPZ”).

1.2. Nadzór inwestorski będzie polegał na powierzeniu Inżynierowi Kontraktu zarządzania, koordynacji, kontroli i nadzoru nad realizacją ww. zadania. Zakres zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami następujących branż:
1) roboty branży konstrukcyjno - budowlanej,
2) roboty branży sanitarnej,
3) roboty branży elektrycznej.
Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].

Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy i OPZ, stanowiące załączniki do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Be Concept Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5223142834

4.3.3.)Ulica

Aleja Prymasa Tysiąclecia 83A lok.208

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-242

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

590400,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00668923/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wydłużenie terminu realizacji projektu.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wzrost wysokości wynagrodzenia oraz zmiana terminu realizacji przedmiotu umowy.

5.4.6.)Wartość zmiany

197623,44

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wydłużający się proces odbioru końcowego robót budowlanych.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wzrost wysokości wynagrodzenia oraz zmiana terminu realizacji przedmiotu umowy.

5.4.6.)Wartość zmiany

18115,48

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

806138,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.