Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa systemu zarządzania majątkiem Szpitala wraz z przeprowadzeniem inwentaryzacji i wdrożeniem systemu
Zamawiający 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa systemu zarządzania majątkiem Szpitala wraz z przeprowadzeniem inwentaryzacji i…”. Termin składania ofert minął 12 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 12 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=423, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 kwietnia 2026
Termin ofert: 12 maja 2026 10:00 - Sprostowanie
30 kwietnia 2026
Nowy termin: 14 maja 2026 10:00Zmienia wersję 283629-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 maja 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresSystem do zarządzania majątkiem szpitala (inwentaryzacja + wdrożenie oprogramowania) obejmujący spis z natury sprzętu i aparatury medycznej zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
- 2
ZakresBrak możliwości składania ofert częściowych; dostępne dla MŚP; unikalne wymaganie: przeprowadzenie spisu z natury sprzętu medycznego w terminie realizacji.
- 3
WarunkiBrak wymagań dotyczących certyfikatów (MDR/IVDR/ISO), ale konieczne doświadczenie w wdrożeniach systemów zarządzania majątkiem w sektorze medycznym lub publicznym.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie |
| NIP | 7122410820 |
| Adres | Al. Racławickie 23, 20-049 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa systemu zarządzania majątkiem Szpitala wraz z przeprowadzeniem inwentaryzacji i wdrożeniem systemu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48311100-2 - System zarządzania dokumentacją |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-12 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →