Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 567 180 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    IMC IMPOMED CENTRUM S.A.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    5850 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    CIRRO Sp. z o. o.· Białystok
    Cena wybranej oferty
    81 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Applied Medical Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    76 840 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    ANMAR Sp. z o.o.· Tychy
    Cena wybranej oferty
    24 000 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    Wolfmed Sp. z o.o. Sp. K· Kraków
    Cena wybranej oferty
    2 215 440 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    Meden-Inmed Sp. z o. o.· Koszalin
    Cena wybranej oferty
    162 000 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9
    Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl
    Cena wybranej oferty
    2050 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 9 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

EZ.271.233.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Zamawiający Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „EZ.271.233.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 567 180 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość ofert
2 567 180 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 grudnia 2025

    Termin ofert: 20 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 kwietnia 2026

    8 ofert7 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.

  • 3

    Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zakontraktowało dostawę wyrobów medycznych na 36 miesięcy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

NIP

7292345599

Adres

ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź

Region (NUTS)

PL711 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

EZ.271.233.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0006 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0009 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w OPZ – załącznik nr 2 do SWZ.
    Zamawiający żąda złożenia, wraz z ofertą, następujących przedmiotowych środków dowodowych:
  2. 1.1.
    OŚWIADCZENIE O WYROBACH MEDYCZNYCH – Załącznik nr 6 do SWZ (jeśli dotyczy)
  3. 1.2.
    Oryginalne ulotki producenta, katalogi, ulotki o produkcie, instrukcje w języku polskim, karty danych technicznych w języku polskim potwierdzających wymagane parametry oferowanego przedmiotu zamówienia (jeśli oryginalna dokumentacja jest w innym języku niż język polski to Wykonawca dostarczy wraz z oryginałem tłumaczenie na język polski) – w zakresie niezbędnym do oceny parametrów bezwzględnie wymaganych określonych w załączniku nr 2 do SWZ.
    W przypadku gdyby któryś z parametrów nie był potwierdzony w dokumentach jak wyżej Wykonawca przedłoży oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela /dystrybutora producenta dotyczące spełniania tego parametru – w zakresie niezbędnym do oceny parametrów bezwzględnie wymaganych określonych w załączniku nr 2 do SWZ.
  4. 2.
    Zgodnie z art. 107 ust. 2, jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów wskazanych w pkt. VI. 1.1 oraz w pkt. VI. 1.2. wraz z ofertą lub złożone dokumenty są niekompletne Zamawiający wezwie jednokrotnie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym przez siebie terminie.
  5. 3.
    Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli:
  6. 3.1.
    przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert;
  7. 3.2.
    mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu;
  8. 3.3.
    zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
  9. 4.
    Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 567 180 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 - Materiały medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IMC IMPOMED CENTRUM S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.