ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawy do kopalń JSW S.A. obudów chodnikowych specjalnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Zamawiający Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawy do kopalń JSW S.A. obudów chodnikowych specjalnych z terminem realizacji 12…”. Termin składania ofert minął 16 maja 2025, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
16 maja 2025, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    30 kwietnia 2025

    Termin ofert: 16 maja 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    30 czerwca 2025

    3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji

Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawy do kopalń JSW S.A. obudów chodnikowych specjalnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Główny Kod CPV

44200000-2 - Wyroby konstrukcyjne

Część nr LOT-0001

Zadanie 1 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej zmodyfikowanej typu ŁPzm z kształtownika V32 w gat. stali S550W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 1 719 kpl.

Część nr LOT-0002

Zadanie 2 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej zmodyfikowanej typu ŁPzm z kształtownika V36 w gat. stali S550W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych (pakiet 4 pozycje) w łącznej ilości 17 550 kpl.

Część nr LOT-0003

Zadanie 3 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej spłaszczonej asymetrycznej typu ŁPSpA z kształtownika V32 w gat. stali S550W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 570 kpl.

Część nr LOT-0004

Zadanie 4 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej spłaszczonej asymetrycznej typu ŁPSpA z kształtownika V36 w gat. stali S550W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych (pakiet 3 pozycje) w łącznej ilości 1 542 kpl.

Część nr LOT-0005

Zadanie 5 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej spłaszczonej niesymetrycznej typu ŁPSpN z kształtownika V32 w gat. stali S480W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 365 kpl.

Część nr LOT-0006

Zadanie 6 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej spłaszczonej asymetrycznej typu ŁPSpA/V32/4/6,85x3,5 z kształtownika V32 w gat. stali S480W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych w ilości 288 kpl.

Część nr LOT-0007

Zadanie 7 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej spłaszczonej trzypromieniowej typu ŁPSp3R-V36/4/8,2x3,8 z kształtownika V36 w gat. stali S550W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych w ilości 660 kpl.

Część nr LOT-0008

Zadanie 8 - Dostawa odrzwi obudowy łukowej podatnej innowacyjnej typu ŁPi12/V36/4 z kształtownika V36 w gat. stali S480W w komplecie ze strzemionami lub równoważnych w ilości 160 kpl.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Informacje zostały zawarte w SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zapłata ceny nastąpi w terminie do 60 dni od daty dostarczenia faktury do Centrum Usług Wspólnych – jednostki organizacyjnej Odbiorcy (adres: ul. Armii Krajowej 56, 44-330 Jastrzębie – Zdrój).
Zapłata ceny nastąpi w terminie do 60 dni od daty dostarczenia faktury do Centrum Usług Wspólnych – jednostki organizacyjnej Odbiorcy (adres: ul. Armii Krajowej 56, 44-330 Jastrzębie – Zdrój).
Zapłata ceny nastąpi w terminie do 60 dni od daty dostarczenia faktury do Centrum Usług Wspólnych – jednostki organizacyjnej Odbiorcy (adres: ul. Armii Krajowej 56, 44-330 Jastrzębie – Zdrój).
Zapłata ceny nastąpi w terminie do 60 dni od daty dostarczenia faktury do Centrum Usług Wspólnych – jednostki organizacyjnej Odbiorcy (adres: ul. Armii Krajowej 56, 44-330 Jastrzębie – Zdrój).
Zapłata ceny nastąpi w terminie do 60 dni od daty dostarczenia faktury do Centrum Usług Wspólnych – jednostki organizacyjnej Odbiorcy (adres: ul. Armii Krajowej 56, 44-330 Jastrzębie – Zdrój).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44200000-2Wyroby konstrukcyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 16.05.2025, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44200000-2 - Wyroby konstrukcyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.