Dobór i dostawa przez okres 12 miesięcy polielektrolitu w stanie proszkowym do odwadniania osadu przefermentowanego w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie.
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dobór i dostawa przez okres 12 miesięcy polielektrolitu w stanie proszkowym do…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 4 099 700 zł.
- Cena wybranej oferty
- 4 099 700 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=127, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 lutego 2024
Termin ofert: 25 marca 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
10 maja 2024
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Allied Solutions Poland Sp. z o.o. (Warszawa) oraz Klimapol Sp. z o.o. (Jastków).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 099 700,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dobór i dostawa przez okres 12 miesięcy polielektrolitu w stanie proszkowym do odwadniania osadu przefermentowanego w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie. |
| Główny Kod CPV | 24542000-5 - Polimery akrylowe w formach podstawowych |
| Część nr LOT-0001 | Przedmiotem zamówienia jest dobór i dostawa przez okres 12 miesięcy polielektrolitu w stanie proszkowym do odwadniania osadu przefermentowanego w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez okres 90 dni, tj. do dnia 22.06.2024 r., przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →