Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-04-22 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup, dostawa i wdrożenie systemu Web Application Firewall (WAF) do ochrony aplikacji internetowych.

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa i wdrożenie systemu Web Application Firewall (WAF) do ochrony aplikacji…”. Termin składania ofert minął 8 maja 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 22 kwietnia 2026
Termin składania ofert
8 maja 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 30 dni.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup, dostawa i wdrożenie systemu Web Application Firewall (WAF) do ochrony aplikacji internetowych.

  • 4

    WarunkiBrak możliwości składania ofert częściowych; preferowane doświadczenie w sektorze ochrony zdrowia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

NIP

7542563619

Adres

Aleja Wincentego Witosa 26, 45-401 Opole

Region (NUTS)

PL524 – Opolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup, dostawa i wdrożenie systemu Web Application Firewall (WAF) do ochrony aplikacji internetowych.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Dodatkowe kody CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 108 ust. 1 pkt 6 pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 5 pzp
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-08 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.05.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.